Lidija Ćurko

lidija.curko@mediaoglasi.hr

 

Sonja Blagdan

sonja.blagdan@mediaoglasi.hr

 

Gordan Kazenski

gordan.kazenski@mediaoglasi.hr

 

Maja Marijačić

maja.marijacic@mediaoglasi.hr

 

Vedrana Čude

vedrana.cude@mediaoglasi.hr

Romana Pleša

romana.plesa@mediaoglasi.hr

Dijana Anić

dijana.anic@mediaoglasi.hr

Ana Zdrilić

ana.zdrilic@mediaoglasi.hr

Sanja Bašić

sanja@mediaoglasi.hr

 

Sonja Vrkić

sonja@mediaoglasi.hr

 

Vedrana Burčul-Stipanov

vedrana@mediaoglasi.hr

 

Silvija Rončević

silvija@mediaoglasi.hr

Darija Deković

darija@mediaoglasi.hr

Nensi Miolović

nensi.mijolovic@mediaoglasi.hr

Marijana Blašković

racunovodstvo@mediaoglasi.hr

Ivica Blašković

ivica.blaskovic@mediaoglasi.hr

Dejan Golem

dejan.golem@mediaoglasi.hr

HEJ! JAVI NAM SE…

Pošalji poruku za kavu, kino, večeru, sastanak ili poslovnu suradnju.
 

    Slanjem upita putem ovog obrasca potvrđujete kako ste upoznati s Pravila o privatnosti naše tvrtke Media oglasi d.o.o. i slažete se s njima. Ovime također dajete suglasnost (privolu) za prikupljanje i obradu osobnih podataka navedenih u obrascu, a koji su nam neophodni da bismo mogli udovoljiti Vašem zahtjevu.

     

    Media oglasi d.o.o.

    Put Murvice 14, 23000 ZADAR

    Tel: 023 492 711
    Fax: 
    023 239 069
    E-mail: info@mediaoglasi.hr

    OIB: 09479286214
    MB: 01608339
    IBAN: HR732407000-1100159159
    BIC: OTPVHR2X